11 най-интересни хотела в провинция Краби

페이지 정보

작성자 Alba 작성일 24-05-24 06:40

본문

Невероятни вили с пълен набор от всичко очаквано за това ниво на хотели, в комфортните стаи на които любителите могат да се пенсионират. Това не е пълният списък на всички изкушения, които романтичните хотели в Краби, краби времето Тайланд дават на почиващите, решили да се оттеглят в някое приятно кътче. Те не се смущавремето в краби мартат от цената, започвайки от триста долара и повече. 6. забавлявайте се и т.н. Да релаксирате със семейството си е чудесен вариант. Особено ако отивате в Тайланд. В края на краищата хотелите от този тип имат всичко за добра почивка. Този уютен хотел, If you have just about any concerns regarding wherever in addition to how to employ летище краби, you are able to e-mail us in the website. подобно на някои други хотели в Краби, разположен на брега на остров Ланта, близо до плажовете Клон Нин и Ба Кан Тиен, може лесно да заеме нишата както на удобни, летище краби бюджетни, така и на романтични семейни. В края на краищата всичко тук е организирано за романтични празници и семейство. 7. наличие на безжичен интернет достъп, сателитна телевизия, климатик, CD плейър, пералня, безплатна бутилирана вода и всичко, което хотелите в Краби могат да осигурят, за да направят престоя ви комфортен. Друг звезден хотел за семейни почивки, който според отзивите на почиващите ще даде незабравимо изживяване за семейства с деца.

946ecc0f1b164acb4d81b62cf8a78744

Какво стана? Кучето го няма, но гадният GAV остава? СТРАЖ!!! Това са лаещи жаби! Тези представители на местния животински и блатен свят „украсяваха" всяка вечер от нашата ваканция. Сънят винаги беше повърхностен и обезпокоителен. Но беше невъзможно да се постигне споразумение с тях. Блатни копелета, млъкни, остави ме да спя! Чудя се дали служителите на хотела са чули това? Мълчанието след това продължи около 20 минути. И тогава започна отново: GAAV, GAAV - GAAV, GGAV. Този нощен оркестър винаги работеше без прекъсване. И още за тях, за зелените и грачещите. Един ден, в края на почивката ни, цялото семейство се връщахме от поредната среща с красотата. Беше вече тъмно. „Ненатрапчиво" от отсрещната къща се чу звукът на работеща „мелница" (това е устройство за рязане на валцуван метал). Гоша! Денят не им ли беше достатъчен? Основното е, че в къщата нямаше светлини! Стана тревожно. Светнах фенерче и се порових из къщата с него - мелничката изгасна. Оказва се някакъв трилър. След 5 минути обаче ремонтът се възобнови отново. Тук аз и дъщеря ми, като шпиони, се проправихме в тъмното до източника на ободряващите строителни звуци и внезапно светнахме фенерчето...

Навсякъде обаче дадените капки бяха различни. В резултат на това с пакет от различни капки дойде време да отворим собствен център за лечение на глупости в Краби. Резултат: жена ми се излекува за три дни, дъщеря ми се отърва с лек страх, но тайландските капки не ме излекуваха - страдах седмица преди да се прибера. Вкъщи пак ми се подуха очите. Домашните антивирусни капки за очи спасиха положението и то за един ден. Ако някой се интересува ще му пратя рецептата. Анализирахме откъде сме го хванали и като че ли поддържахме хигиена. Не... Слоновете са полезни животни. И можете да вземете глупостите навсякъде по Източния бряг. Защото цялата канализация от хотелите в Краби се оттича тук. По време на отлив аз и дъщеря ми хващахме едноръки раци в тази кал. Хванахме двама бандити и дълго си играхме с тях... Рожденият ми ден наближаваше! И беше необходимо да се избере място за празнуване. Имаше много малък избор. Нашият ресторант в хотела имаше добро съотношение цена-качество. Построен е от останките на някакъв катастрофирал кораб (добре, това го измислих сам). Мебелите бяха много тежки, така че беше невъзможно да се вдигне стол.

Пещерите са пълни със сталактити и сталагмити, които са се образували в продължение на векове. Интересен факт! Именно в провинция Краби се намира най-старото находище на варовик - гробището на миди - учените смятат, че възрастта на природната атракция е повече от 75 милиона. Краби има население от 360 хиляди жители и всяка година все по-малко време се отделя на риболов, а повече пари се инвестират в туризъм. Строят се хотели, произвежда се кокосово масло, развива се инфраструктура. А в Краби задължително трябва да посетите местните пазари – денем и нощем. Районът е място с необичайни, запомнящи се пейзажи и удобни плажове. В продължение на няколко десетилетия инфраструктурата на провинцията в Тайланд се развива активно, така че тук можете да намерите жилища за всеки вкус и бюджет. Разбира се, разходите за живот в хотели от различни категории се различават значително. Ако се интересувате от бюджетно настаняване, обърнете внимание на хотели, където цената на стая на вечер варира от 500 до 900 бата. Цената включва чиста, сравнително удобна стая, мебели, баня, климатик. Важно е! Колкото по-близо до центъра на курортите и колкото по-далеч от бреговата ивица, толкова по-евтин е наемът на стая.

Летището е малко, но има всичко необходимо за комфорта на пътуващите. Songthaew е превозно средство, което прилича на пикап. Цената зависи от цвета на транспорта и дължината на маршрута - най-бюджетният вариант ще струва 20 бата (кафяв songthaew), най-скъпият - 60 бата (син транспорт). Сините и червените Songthaews предлагат пътуване за 40 бата. Такси и мото такси. Такситата са червени превозни средства; цените, както навсякъде в Тайланд, подлежат на договаряне. Такситата на мотоциклети са доста рядка форма на транспорт за голям град - на пътника се предлага да се вози на задната седалка на мотоциклет. Средната цена на пътуването е 150 бата. Чук-чук. Транспортът напомня на songthaew. Най-разпространеният начин за транспорт в Тайланд. Добре е да се знае! По правило местните шофьори не разбират добре английски, така че е по-добре да покажете маршрута на карта на крабита. Провинция Краби (Тайланд) несъмнено е най-добрият избор, ако искате да се отпуснете на плажа и да се насладите на многото атракции. Тази част на страната все още не е достатъчно популяризирана, толкова по-привлекателни изглеждат пейзажите и толкова по-ярки ще бъдат впечатленията от пътуването.